מרפאת שיניים
ברזאני 4, תל-אביב
03-6414195
logo

שאלות ותשובות בנושא טיפולי שיניים

שאלות ותשובות בנושא טיפולי שיניים

למי מיועדים טיפולי שיניים קוסמטיים  ?

עד לפני כעשרים שנה הייתה רפואת השיניים הקוסמטית בשימושם כמעט הבלעדי  של כוכבי במה וטלוויזיה, זמרים, דוגמניות וידוענים אחרים.

בימינו כבר יש מודעות לחשיבות הרבה של יצירת רושם ראשוני של שיניים וחיוך מושלמים.  

אם במגעים חברתיים ואם בענייני עבודה, כולם שואפים להראות טוב, והחלק העיקרי בלהראות טוב זה שיש חיוך ושיניים מושלמים שפותחים דלתות ועוזרים מאד במגעים היומיומיים בחברה ובעבודה.

בעקבות הביקוש לפה מושלם וחיוך זוהר, פותחו טכניקות חדשניות ופחות חודרניות וכואבות.   טכניקות אלה גרמו לקוסמטיקה הדנטאלית להיות קלה ונגישה לכל אלו שרוצים בשיפור החזות העצמית.

האם רואים שעברתי טיפול   ?

דבר זה תלוי בגודל השינוי.    לרוב, מכריך הקרובים ירגישו בהבדל ויבחינו מיד בשיפור חזות הפנים והפה בעקבות החיוך והשיניים המושלמים שקיבלת, ואילו מכרים  חדשים או כאלה שלא נפגשו עמך זמן רב, פשוט יחשבו לעצמם "איזה חיוך יפה".

 

מה ניתן לשיפור ובכמה זמן  ?

המבחר הרב של הכלים והשיטות של הקוסמטיקה הדנטאלית התרחב מאד בעת האחרונה.   לכן, הבעיה מה אפשר לשנות ובאיזו דרך, נתונה לבחירתו של הלקוח ובהתאם ללקוח הספציפי, משתנה משך זמן הטיפול והעלות. 

לעיתים ניתן להגיע לתוצאות מצוינות אפילו בפגישה אחת. 

 

להלן מסלולי טיפול וטכניקות  :

הלבנת שיניים ועיצוב קוסמטי של השיניים

אם החיוך כבר לא "זוהר" כבעבר, אם השתנה צבע השיניים והתכהה או קיבל כתמים, או אם יש שחיקה ושבירה בחלק מן השיניים, במרפאת ד"ר אייל צוקרמן  תוכלו לרענן את החיוך ולעבור טיפול של הלבנת שיניים ועיצוב קוסמטי של השיניים במשך מספר פגישות.

 

ציפויי חרסינה :

אם שיניך אינן מתאימות לתהליך הלבנה, או שהיית מעוניין בשיניים בהירות יותר מכפי שניתן לקבל בהלבנה, אפשר לקבל תוצאות מצוינות ע"י ציפוי השן בציפוי חרסינה.  באותה הזדמנות אפשר לשפר ולתקן בעיות קוסמטיקה נוספות של השיניים.

 

 

אורתודנטיה מיידית  :

במשך שנים רבות, אנשים מבוגרים שהיו להם בעיות אורתודנטיות, נאלצו לגרור עמם את הבעיות במשך שנים רבות, מפני שאיזה מבוגר ירצה להסתובב במשך שנים עם מכשיר ליישור השיניים ?

אבל בשנים האחרונות מצאו פתרון לבעיה.  

עקב התפתחותה של האורתודנטיה המיידית, מתאפשר לנו היום בגלל התפתחותם של אמצעים שונים שנראים טבעיים, לייצר במהירות שינויים אסתטיים משמעותיים ומיידיים.  

ציפויי חרסינה או כתרים גורמים לשינוי בצורת השיניים, מאפשרים סגירת רווחים בין השיניים, מקטינים בליטות של השיניים ומיישרים שיניים עקומות.

 

כתרים, גשרים והשלמת שיניים

הטכניקות החדשות הקיימות כיום לבניית כתרים וגשרים אסתטיים, מאפשרות הוספת שיניים ושיפור החיוך גם למי שסובל מחוסר שיניים בפיו.

גם במצב של חוסר בשיניים רבות  (דבר הגורם לצמצום בגובה הפנים) ,  יש באפשרותנו ליצור מחדש את כל השיניים החסרות בצורה שתאפשר תפקוד מלא ושיפור בחזות החיצונית.

 

עלויות  :

מה העלות של הטיפולים האסתטיים  ?

מחיר הטיפולים נתון לשינוי בהתאם לסוג הטיפול, מספר השיניים שבטיפול, סוג חומרי הטיפול, סוג הציוד הרפואי ומספר הפגישות הנדרש לצורך הטיפולים.

בפגישה הראשונה במרפאה, בעת קביעת תוכנית הטיפולים, נמסר למטופל פירוט העלויות של הטיפולים.

 

כמובילים בתחום אסתטיקת הפה, במרפאתו של ד"ר ברוך שוייצר וד"ר אייל צוקרמן מעניקים את כל הטיפולים האסתטיים.

המטופלים במרפאתנו מקבלים תעודת אחריות על הטיפולים שעברו במרפאה. 

אלפי המטופלים שלנו יכולים לחשוף בתום הטיפולים פה וחיוך צחורים, יפים ובריאים. 

 

איכות חיים  :

האם הטיפול כואב  ?

 

במרפאת ד"ר ברוך שוייצר וד"ר אייל צוקרמן, אנו חושבים שהטיפולים והדרך לשיניים בריאות ומושלמות, יכולה להיות נעימה וללא כאבים. 

אנו דואגים למנוע כאבים בכל אחד מהשלבים של הטיפול וזאת תוך ידיעה והכרת סף הכאב של המטופל. YOU MAY LIKE

do servers need gpus