מרפאת שיניים
ברזאני 4, תל-אביב
03-6414195
logo

אסתטיקה משלימה-בוטוקס וחומרי מילוי

rsz_dsc_6482

בוטוקס              

הבוטוקס הינו חומר המופק מחיידק בשם  קלוסטרידיום בוטוליניום. הוא נחשב לבטוח לשימוש מאחר ומיוצר במינון מאוד נמוך לצרכי הרפואה האסתטית.  הזרקה תת עורית גורמת להחלשה ושיתוק אקטיבי זמני של השרירים בחלק העליון של הפנים: שרירי העיניים, המצח ובין הגבות. כתוצאה מהרפיית השריר הקמטים מוחלקים ונוצר מראה צעיר ורענן. האפקט אינו מידי הבוטוקס מתחיל לפעול לאחר כ -3-10  ימים ונמשך בין 3-6 חודשים.

חומרי מילוי

חומרי מילוי על בסיס חומצה הילארונית נחשבים לחומרי מילוי זמניים ובשל כך הפכו לפופולאריים ובטוחים מאוד לשימוש בשנים האחרונות. מדובר בחומר המצוי בגופנו באופן טבעי בעור ובמפרקי הגוף ובמרוצת הזמן כמותו הולכת ופוחתת. אחת מהתכונות הבולטות של החומצה הילארונית היא יכולתה לספוח מים ובכך היא תורמת לא רק ליצירת נפח אלא גם תורמת לרמת הלחות בעור ועידוד יצירת מרכיבי עור חשובים כגון קולגן ואלסטין התורמים למראה עור חיוני וצעיר.

 חוטי פולידיאקסנון

תחום החוטים עבר אבולוציה בשנים האחרונות. אם בתחילת דרכם היו החוטים עשויים מחומרים שאינם נספגים דבר שיצר בעיות דומות לחומרי המילוי קבועים כגון סיליקון וכו. החוטים הקיימים היום בשוק הם חוטי  LFL ו  Miracu  אלו חוטים המיובאים מקוריאה  ועשויים מחומר שנקרא פולידיאקסנון. הם מאושרים על ידי משרד הבריאות ונחשבים לבעלי בטיחות טיפול גבוהה מאוד ובשל היותם נספגים הם משמשים גם חוטי תפירה בניתוחים . החוטים הללו גורמים לאפקט של הידוק בטווח המידי בנוסף  הם גורמים לראקציית בניה של קולגן ואלסטין ובכך משפרים את מראה העור בטווח הרחוק. החוטים מאפשרים לטפל טוב יותר באזורים שעד היום לא היה מענה ראוי עבורם. השימוש בחוטים באזורים כגון  קו הלסת, צוואר והאזור שמעל לשפה העליונה  גורם למראה עור מהודק יותר ומתוח אלמנט המהווה יתרון על פני הזרקת חומרי מילוי הגורמים לתוספת נפח שלעיתים אינו רצוי בחלק התחתון של הפנים. כמו כן ניתן להחדיר את החוטים באופן הדרגתי עד לקבלת תוצאה משביעת רצון זאת מבלי שנקבל מראה מנופח מידי של הפנים, מה שיכול לקרות במקרה של הזרקות חומרי מילוי. את האפקט הראשוני לאחר החדרת החוטים מתחילים לראות אחרי שבוע. השיפור ממשיך לאורך מספר שבועות. החוט עצמו נספג אחרי 8 חודשים, אך האפקט נשאר כשנה הודות לקולגן והאלסטין שנוצרו בתהליך.YOU MAY LIKE

Polar Cam